Witaj na mojej stronie!

Gabinet

Nasze  zainteresowanie dermatologią pojawiło sie jeszcze w okresie studiów. od  kilkunastu lat zajmujemy  się leczeniem chorób skórnych i wenerycznych, a od 2006 roku wybranymi zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniachm.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Sekcji dermatologicznej Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego z siedzibą  Londynie oraz w wielu innych krajowych i zagranicznych organizacjach, w ramach których podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

W swojej pracy staramy się kierować przede wszystkim dobrem pacjenta, stosować sprawdzone i bezpieczne metody leczenia, których ryzyko nie przewyższa uzyskanych efektów.

Naszą pasją poza chorobami skóry pozostaje mezoterapia igłowa. Od 2006 roku wykonujemy zabiegi  mezoterapii  i na co dzień widzę jakie korzyści niesie oraz jakie są jej ograniczenia. Jest to zabieg dla osób cierpliwych, które oczekują długofalowych efektów.

Zajmujemy się również zastosowaniem toksyny botulinowej w medycynie, nie tylko estetycznej ale równiez w dermatologii i neurologii.